Ochockibis - hurtownia drzwi

 

Regulamin sklepu.

 

Regulamin

 1. 1. Przeznaczenie i cel .
 2. 2. Rejestracja w systemie.
 3. 3. Zarządzanie danymi w panelu
 4. 4. Ceny.
 5. 5. Poruszanie się po hurtowni.
 6. 6. Używanie wyszukiwarki.
 7. 7. Składanie zamówienia.
 8. 8. Czas realizacji .
 9. 9. Reklamacje.
 10. 10. Subskrypcja, Newsletter.
 11. 11. Ochrona danych osobowych
 12. 12. Postanowienia końcowe

 

1. Przeznaczenie i cel       
Głównym celem naszej hurtowni internetowej jest ułatwienie Państwu zakupów .
 Hurtownia nastawiona jest na współpracę z odbiorcami hurtowymi , zajmującymi się dalszą odsprzedażą i montażem drzwi . Towary widoczne na stronie www.ochockibis.pl są tylko niewielkim  wycinkiem naszej oferty.
 
2. Rejestracja w systemie
Każdy klient, który będzie chciał dokonywać zakupów w naszej hurtowni, musi się zarejestrować. Rejestracja w systemie odbywa się w dwóch etapach.
 • Najpierw klient wypełnia formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać podstawowe dane. Dane te są weryfikowane przez nasz system i naszych konsultantów do spraw sprzedaży.
 • Po pozytywnej weryfikacji, klient otrzymuje na swoją skrzynkę mail o aktywowaniu konta 
 • Klient sam ustala hasło i login za pomocą których loguje się na naszą stronę w celu realizacji zamówienia .

Użytkownik który nie dokona żadnego zamówienia w ciągu 60 dni od momentu rejestracji, powinien liczyć się z tym, iż dostęp do systemu zostanie mu ograniczony poprzez brak możliwości zalogowania, a tym samym przeglądania cen. Od momentu kiedy klient dokona pierwszego zamówienia, dostęp do systemu nie ma już ograniczeń. Powyższe działania mają na celu wyeliminowanie osób, które uzyskały dostęp do systemu w celu niezgodnym z jego przeznaczeniem. W większości przypadków, konto zawieszone lub zablokowane można aktywować ponownie poprzez kontakt e-mail.W przypadku naruszeń i nadużyć, konto użytkownika może zostać usunięte z naszej bazy, bez możliwości ponownej rejestracji.

3. Zarządzanie danymi w panelu
Po zalogowaniu do systemu, klient ma wgląd do swoich danych, swoich zamówień, ma możliwość edycji tych danych-edycja źle wprowadzonych danych jest możliwa po złożeniu zamówienia w zakładce
 (twoje konto) .

4. Ceny
Ceny na stronie są cenami detalicznymi  netto /brutto .Indywidualne rabaty przyznawane są Państwu po weryfikacji . Zajmujemy się  typową sprzedażą hurtową a nie detaliczną dlatego ceny wyświetlają się tyko Naszym Partnerom .
 
5. Poruszanie się po hurtowni
Serwis>został tak skonstruowany, żeby zamawianie było jak najmniej skomplikowane. Towary w hurtowni podzielone zostały na kategorie. Towary można wyświetlać w kilku kryteriach:). Podczas przeglądania oferty w hurtowni, można w dowolnym momencie zmienić kategorię oglądanych produktów, przejść do strony głównej, przejść do szczegółowego opisu danego przedmiotu, sprawdzić swoje dotychczasowe zamówienie, skorzystać z wyszukiwarki produktów itp.

6. Używanie wyszukiwarki
Wyszukiwarka, która znajduje się w prawej górnej części strony, służy do szybkiego wyszukiwania produktów. Nie trzeba wpisywać całych nazw produktów, wystarczy wpisać dowolną frazę zawierającą tylko część z nazwy np. wpisując "carino" znajdziemy wszystkie artykuły zawierające tę frazę w nazwie, np. Klamka carino szyld długi, carino szyld kwadratowy , itd. Opcja wyszukiwania zaawansowanego pozwala na znalezienie frazy również w opisie produktu oraz wybranie kategorii produktów do przeszukania.

7. Składanie zamówienia
Gdy klient zakończy przeglądanie oferty i doda do zamówienia dany towar lub kilka towarów, przechodzi do swojego koszyka. Po przejściu do szczegółów zamówienia może dokonać korekty ilości zamawianych produktów, powrócić do zakupów lub dokończyć transakcję. Żeby złożyć zamówienie konieczne jest wybranie formy dostawy oraz formy płatności. Po wykonaniu tych czynności pokaże się przycisk ,  "wyślij zamówienie" aktywny po zaakceptowaniu regulaminu .
  Równocześnie na adres e-mail podany w panelu użytkownika, zostanie wysłana informacja  z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

8.Czas realizacji .
 Wszystkie towary  znajdujące się w naszej hurtowni są dostępne "od ręki " lub w terminie 7 , 10 i 14 dni roboczych .  Towary zamówione z magazynu dostarczamy wg harmonogramu wywozów własnym transportem .
W związku z tym , iż posiadamy kilka kanałów dystrybucji . Zastrzegamy sobie możliwość wystąpienia chwilowego braku towaru na  magazynie .
Towary " na zamówienie " dostarczane będą zgodnie z ogólnymi warunkami , które otrzymuje każdy z naszych kontrahentów indywidualnie.
 
 
9.Reklamacje .
Wszystkie towary w naszej hurtowni posiadają gwarancje Producenta .
Ponieważ towary nabywane przez odbiorcę przeznaczone są do dalszej ich odsprzedaży, strony wyłączają odpowiedzialność dostawcy z tytułu rękojmi za wady towarów (art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego), za wyjątkiem towarów, na które została udzielona odrębna rękojmia. Rękojmia za wady fizyczne obejmuje wyłącznie uprawnienie kupującego do żądania dostarczenia rzeczy wolnych od wad zamiast rzeczy wadliwych (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych). W takim przypadku towar należy dostarczyć do siedziby naszej firmy w stanie niezmienionym, w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu, w terminie 7 dni od momentu zakupu, gdzie zostanie on wymieniony na wolny od wad lub w przypadku braku na magazynie zostanie dokonana korekta i należność za towar zostanie zwrócona. Pozostałe uprawnienia wynikające z przepisów o rękojmi za wady fizyczne ulegają wyłączeniu, stosownie do treści art.558 §1 KC. 

 

10. Subskrypcja , Newsletter
Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji na podany adres e-mail o zmianach w systemie, w regulaminie oraz informacjach dodatkowych takich jak wyprzedaże lub chwilowe promocje. Dodatkowo użytkownicy, którzy korzystają z opcji Obserwowanych Produktów, zgadzają się na otrzymywanie wiadomości e-mail o dostępności produktów w magazynie. 
 
11. Ochrona danych osobowych
Uzyskane w trakcie rejestracji, składania i realizacji zamówienia dane osobowe gromadzone są w naszej bazie danych klientów i wykorzystywane są jedynie w celu realizacji bieżącego i przyszłych zamówień. Nie są one w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom. 

POLITYKA PRYWATNOŚCI - ....więcej 

12. Postanowienia końcowe
Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie, oraz zobowiązuje się do poinformowania wszystkich użytkowników jeżeli takowe nastąpią.